راه هایی برای جذاب شدن کچل ها

اگر شما دچار ریزش مو شده اید و راه درمانی که انتخاب کرده اید نتیجه نداده است. ما به شما خواهیم گفت چگونه کچل خوشتیپ باشید. بله درست متوجه شده اید راه کارهایی وجود دارد تا شما بدون داشتن مو یک جنتلمن باشید و اعتماد بنفس از دست رفته خود را بازیابید. می توان گفت که کچل بودن یک استایل است. در ادامه با یکی دیگر از مقاله های آموزشگاه آرایشگری در تهران هیر آکادمی شما را با تکنیک های خوشتیپ بودن آشنا می کنیم.

مدل مو زیبا با کوتاه ترین مدل

کوتاه کردن دور موها می‌ تواند تغییر زیادی ایجاد کند. هر چه دور موهایتان کوتاه‌ تر باشد، بالای موهایتان پر پشت ‌تر بنظر می ‌آید. از آرایشگرتان بخواهید که دور موهایتان را دو سانتی بزند و بالای موهایتان را کمی بلندتر از طول انگشت کوتاه کند. این مدل، باعث می ‌شود که احساس کنید موهای پری دارید. کسانی که بیشتر موهای خود را از دست داده اند باید تا جایی که می توانند موهای باقیمانده را کوتاه نگه دارند؛ وقتی موها کوتاه باشد کم بودن آنها خود را کمتر را نشان می دهد.

رعایت بهداشت فردی

پاکیزگی اهمیت زیادی در خوش تیپی دارد. وقتی بدن شما خوشبو و تمیز باشد، افراد مختلف به طور ناخودآگاه به سمت شما جذب می شوند. سعی کنید هر روز حمام کنید و از شامپو بدنی استفاده کنید که بوی تازگی و تمیزی داشته باشد.

نقش صورت را فراموش نکنید

اصلاح صورت هم نقش زیادی در تمیز به نظر رسیدن، اینکه صورت تان همیشه اصلاح شده باشد، می تواند تصویر خوبی از شما در ذهن مخاطب تان بنشاند. در این مورد مرتب بودن ابروها را دست کم نگیرید. هر هفته ابروهای خودرا شانه زده و بلندی اضافه آن را کوتاه کنید تا مرتب به نظر بی آید.

ریش بلند کنید

ریش از جمله گزینه های پیش روی چنین افرادی است. آنها با گذاشتن ریش می توانند مقدار مناسبی از مو را در چهره ی خود داشته باشند. توصیه کارشناسان مُد به مردان کچل این است که برای جذاب تر به نظر رسیدن و بالا رفتن اعتماد به نفس ته ریش بگذارند به این معنا که از زدن کامل ریش و یا گذاشتن ریش خیلی بلند امتناع کنند. برای مثال فردی که کچل است و ریش بلندی دارد شاید موضوع بحث افراد زیادی شود و یا بالعکس.

استفاده از عینک آفتابی برای افراد کچل

استفاده از عینک آفتابی

عینک آفتابی

سر سفید بدون مو, ریش کوتاه شده ی کم پشت، طبیعتاً به یک عینک آفتابی احتیاج دارید تا شما را به ستاره ی شماره یک مُد تبدیل کند. تا به حال به ستاره های هالیوود دقت کرده اید؟! آنها به خوبی چنین فرمولی را درک کرده و از آن استفاده می کنند.

تضاد رنگی

رنگ پوست افراد کچل، بیش از دیگران به چشم می آید، از این رو باید رنگ لباس شان را با دقت بیشتری انتخاب کنند. در این شرایط بهتر است که در ظاهرتان کنتراست یا تضاد ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر رنگ پوست تان تیره است، لباس های رنگ روشن بپوشید یا برعکس، اگر پوستی روشن دارید، ما لباس های رنگ تیره را به شما پیشنهاد می دهیم. رنگ های مشکی و

کچل و خوش تیپ باشیم

کچل و خوش تیپ

سبز یشمی از بهترین رنگ ها برای افرادی که پوستی روشن دارند، به شمار می روند.

با رنگ چشم ست کنید

چشم ها یکی از تاثیرگذارترین بخش های بدن هستند که افراد کچل نیز می توانند از آن برای جذاب تر شدن کمک بگیرند. برای این منظور، لباسی به تن کنید که با رنگ چشم هایتان ست باشد. در این صورت توجهات از سمت تاسی سرتان، به سمت پایین تر، یعنی چشم ها و لباس تان، کشیده می شود و در نتیجه کچلی تان کمتر به چشم می آید.

یقه لباس

یکی دیگر از چیزهایی که از کچلی شما می کاهد، یقه لباس تان است. بهترین مدل یقه برای شما، یقه برگردان است. البته گزینه های دیگری چون یقه هفت یا یقه گرد هم وجود دارند که می توانید به کمک آنها کچلی تان را تحت تاثیر قرار دهید. این مدل یقه ها با زاویه و فرم خاصی که دارند، تمرکز را از گردی سرتان دور می کنند.

 

مقالات پوست مو و زیبایی

۱ Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =