آموزشگاه آرایشگری مردانه

حرفه آرایشگری جزو هنرها و مشاغلی است که در وهله اول به علاقه و برای کسب مهارت به تلاش و پشتکار نیاز دارد. آرایشگری جزو مشاغلی است که درآمد بسیاری در ماه به همراه دارد به شرط آنکه خدمات خوبی به متقضیان ارائه کنید و آنها را راضی نگاه دارید. امروزه به خاطر پیروی تقریبا تمامی افراد جامعه از مد زیبایی و آراسته بودن و در پی آن مراجعه به آرایشگاه ها درآمد آرایشگرها در حال پیشرفت روز افزون است و همین امر است که ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران و سایر شهرها افزایش یافته است. اما برای شروع شغل آرایشگری ابتدا لازم است مدرک آرایشگری را داشته باشید نحوه گرفتن مدرک آرایشگری مردانه به این صورت است که ابتدا باید مدرک آرایشگری درجه دو را در آموزشگاه آرایشگری مردانه کسب کنید. سپس برای افزایش مهارت بیشتر می توانید که در سطح درجه یک آموزش ببینید.

مدرک آرایشگری مردانه

مدرک آرایشگری مردانه دارای دو سطح درجه یک و درجه دو است.همانطور که گفته شد نحوه گرفتن مدرک آرایشگری بدین صورت است که ابتدا باید که دوره آرایشگری مردانه درجه دو و سپس سطح درجه یک را برای کسب مهارت بیشتر طی کنید. همچنین باید که در آزمون فنی حرفه ای شرکت کرده تا بتوانید ثابت کنید مهارت های لازم را کسب کرده اید و آماده شروع این شغل هستید. با داشتن مدرک آرایشگری درجه دو می توانید شغل آرایشگری را شروع کنید. آزمون فنی حرفه ای عموما در 2 مرحله برگزار می شود:

مرحله اول

قبولی در آزمون تئوری این آزمون عموما به صورت تست برگزار می شود.
مرحله دوم

قبولی در آزمون عملی پس از قبولی در آزمون تئوری در این مرحله از شما آزمون ارزشیابی مهارت پیرایش مردانه اخذ می شود.

نحوه مدرک آرایشگری مردانه

مدرک آرایشگری مردانه

مدرک بین الملی آرایشگری مردانه

جالب است بدانید که تمامی مدارک صادر شده از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دارای کد بین المللی بوده و سایت این سازمان قابل استعلام می باشد. لازم به ذکر است مدرک آرایشگری مردانه قابل ترجمه می باشدو در کشور های عضو سازمان جهانی کار دارای اعتبار است و چنانچه که قصد مهاجرت داشته باشید این مدرک کمک فراوانی به شما خواهد کرد.

مدارک لازم برای تاسیس آرایشگاه مردانه

مدارکی که برای ارائه به اتحادیه آرایشگران لازم است می توان به مدارک زیر اشاره نمود:

  • ارائه اصل شناسنامه و کپی تمامی صفحات آن
  • ارائه اصل کارت ملی و کپی آن
  • ارائه تعداد عکس مورد نیاز در ابعاد 4*3
  • گواهی مربوط به عدم سوء پیشینه کیفری
  • گواهی مربوط به عدم اعتیاد به هر نوع مواد مخدر
  • ارائه کپی اجاره نامه و یا سند مالکیت واحد صنفی
  • ارائه کپی کارت پایان خدمت
  • ارائه کپی مدرک آرایشگری مردانه

مقالات آموزش آرایشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهارده =