درمان اولاپلکس تراپی چیست

برای آنکه بیشتر با اولاپلکس و اسید مو آشنا شوید ابتدا باید بدانید که اصلا اولاپلکس چیست؟ روش استفاده از آن و کاربرد اولاپلکس چیست؟ در یکی دیگر از مقاله های آموزشگاه آرایشگری مردانه هیر آکادمی شما را هر آنچه راجع به اولاپلکس نمی دانید آشنا می کنیم.

اولاپلکس چیست؟

مارک محصولات پوست آمریکایی است که همه افراد مشهور وقتی می خواهند موهای خود را تغییر دهند و موهایشان را تغییر رنگ دهند از آن استفاده می کنند. این محصول ضمانت شده و بدون سیلیکون یا روغن معدنی است و همان قدرت را دارد که مو را قوی تر و “پایدارتر” از طبیعی جلوه کند.

اولاپلکس درمانی چیست؟

اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس تغییر رنگ مو است؟

خیر، اولاپلکس طیف وسیعی از محصولات مراقبت از موهای بسیار آسیب دیده است، اما به خودی خود محصولات سفید کننده را ارائه نمی دهد. اما از این محصول در زمینه سفید کردن استفاده می شود تا تضمین شود که مو از اثرات نامطلوب سفید کننده در امان است. استفاده از این محصول می تواند کمک فراوانی باشد به خصوص اگر شما یک رنگ را در افراط و تفریط استفاده  کرده اید. (استفاده از رنگ بلوند پلاتین زمانی که به عنوان مثال مو شما قهوه ای است)
ترکیبات و فرمولاسیون اولاپلکس کاملا تک بوده و قوی ترین درمان برای بازسازی ساختار داخلی مو است. این محصول فقط یک محصول حفاظتی برای براق تر کردن مو است و فاقد روغن است و افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده ای هستند بدون نگرانی و با خیالی آسوده می توانند موهای خود را به هر رنگی بدون اینکه مو آسیب ببیند در بیاورند.

کاربرد اولاپلکس

١-استفاده در رنگ مو
٢-استفاده در پودر دکلره
٣- استفاده انحصاری برای اولاپلکس تراپی(قویترین درمان بعد از آسیب های ناشی از دکلره،رنگ،اتو و براشینگ مو..

روش استفاده از اولاپلکس

در هنگام استفاده از دکلره هر 30 گرم دکلره نیاز به استفاده از 7/5 میل از محلول شماره 1 می باشد. به عبارت دیگر مثلا اگر از 60 گرم دکلره با توجه به میزان و حجم مو می خواهید استفاده کنید باید 15 میل از مایع شماره 1 را در داخل مخلوط اکسیدان و پودر دکلره ریخته و عمل دکلره را انجام دهید. سپس بعد از شستشو مواد از روی موها محلول شماره 2 را مانند ماسک مو روی موها ماساژ می دهیم و 15 دقیقه صبر می کنیم سپس با آب ولرم موهای خود را بشویید.

اولاپلکس تراپی چیست

اولاپلکس تراپی

اولاپلکس تراپی

اولاپلکس تراپی، قویترین درمان بعد از آسیب های ناشی از دکلره، رنگ، اتو و براشینگ مو… است. اولاپلکس تراپی در واقع اعجاز در رنگ است، که این تضمین را به شما می دهد که موها بدون اسیب به روشنترین پایه برسد ومناسب موهای مشکی وشرابی شده وضعیف اولاپلکس این وضعیت را به شما می دهد که موها را بلوند کنید. از اولاپلکس تراپی در آرایشگاه مردانه و زنانه علاوه بر موهای رنگ شده برای موهای معمولی نیز استفاده می شود تا ظاهری سالم و شفاف به مو بدهد.

انواع اولاپلکس

اولاپلکس N1: برای انجام اولاپلکس تراپی در آرایشگاه جهت تقویت موها به هنگام دکلره کردن می باشد و با رنگ و دکلره مخلوط می شود.

اولاپلکس N2: برای تقویت مو ها وقتی رنگ و دکلره را از موها شستید برای رسیدن به بهترین نتیجه، این ماده باید تا 20 دقیقه روی موها بماند و در واقع مانند ماسک مو می ماند.

اولاپلکس N3:  این درمان خانگی یک بار در هفته توصیه می­شود و بهترین زمان استفاده از آن، قبل از زدن شامپو و نرم ­کننده است. 1 تا 3 قاشق چای­ خوری برای نم­ دار کردن موها بزنید و آنها را به طور مساوی شانه کنید. 10تا 30 دقیقه و یا یک شب تا صبح بگذارید روی موها بماند.

اولاپلکس N4: در واقع شامپو تقویت کننده مو می باشد که برای آبرسانی، افزایش قدرت موها در هر بار شستشو جایگزین شامپوی معمولی شما شود.

اولاپلکس واقعا موثر است؟

طبق بررسی های انجام شده مشخص شد که این درمان کاملا موثر است. کیم معروف گفته است: من در واقع از این مجموعه برجسته در گذشته استفاده نموده ام. تجربه شخصی من در استفاده ازاولاپلکس این است که مو های من پس از رنگ کردن حس بهتری داشت. پس چنانچه شما از کسانی هستید که بطور دایم موهایتان را بلوند یا دکلره می کنید، اولاپلکس تراپی یک انتخاب عاقلانه خواهد بود

تاثیر اولاپلکس روی مو

تاثیر اولاپلکس

آموزش استفاده از Olaplex در رنگ مو

ابتدا رنگ مورد نظر را باید با اکسیدان یا فعال‌ کننده‌های رنگ موجود در بازار به خوبی ترکیب نمایید، سپس در ازای هر ١٠٠ میل رنگ مقدار ٣/٧۵ میلی لیتر از اولاپلکس شماره ١ به مخلوط رنگ اضافه کرده و دوباره خوب مخلوط کنید، سپس مو رنگ آمیدی میگردد.

منظور از اولاپلکس شماره ۱، قوطی اول اولاپلکس است که روی آن درج شده که این قوطی در مرحله اول مورد استفاده قرار میگیرد.

آموزش استفاده از اولاپلکس در پودر دکلره

برای دکلره کردن مو یا آمبره و بالیاژ کردن مو متوسط پودر دکلره، ابتدا مقدار ٣٠ گرم پودر دکلره باید با اکسیدان یا فعال کننده (یا همان اکسیدان‌های ۹، ۶ و ۱۲ درصد) به خوبی مخلوط شود؛ حال در این مرحله باید از اولاپلکس شماره ١ به مقدار ٧/۵ میلی لیتر به مخلوط اضافه نمایید و در ادامه مراحل روشن کردن مو که مانند روش سنتی مو است، موها را روشن کنید.

مقالات آموزش آرایشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =