آموزش گریم داماد

مراسم جشن ازدواج جزو اتفاقات تکرار نشدنی هر فرد در زندگی خود است. زوج ها برای این روز به یاد ماندنی دوست دارند که زیباتر از همیشه به نظر بیایند به همین خاطر به آرایشگاه ها مراجعه می کنند.

آموزش گریم داماد

آموزش گریم داماد به صورت حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه تدریس و انجام می شود. اگر که به این شغل به عنوان منبعی پولساز فکر می کنید هر چند وقت یکبار باید اطلاعات خود را در این زمینه ها به روز کنید. با خواندن ادامه این مقاله از آخرین تکنیک های آموزش گریم داماد آگاه شوید.

پاکسازی پوست

اولین مرحله قبل از شروع گریم، پاکسازی پوست است. در واقع در یک دوره آموزش گریم داماد حرفه ای به هنرجویان پاکسازی پوست آموزش داده می شود. انجام پاکسازی پوست به آماده کردن پوست برای انجام کار گریم کمک بسیاری می کند.  اگر که دقت کرده باشید در هر زمینه ای از رنگ کاری نیاز به زیر سازی مناسب دارید زیرا که زیر سازی مناسب است که جلوه نهایی کار را درخشان و زیباتر می کند. هراندازه که به زیر سازی بیشتر اهمیت دهید کار زیباتری خواهید داشت.

گریم و پاکسازی پوست مردانه

پاکسازی پوست مردانه

آماده سازی پوست

قبل از شروع زدن کرم پودر به صورت یک لایه چربی به آن اضافه می کنیم علت استفاده از چربی این است که ماندگاری آن بسیار زیاد است و نسبت به آب و عرق کردن مقاوم می شود و در نهایت به راحتی پاک نمی شود. شما با خیال راحت می دانید که گریم شما تا آخر شب ثابت می ماند. حتی اگر شما صورت خود را با آب هم بشورید از بین نخواهد رفت. البته با استفاده از مواد شوینده پاک خواهد شد. به معنی دیگر قبل از رنگ کردن شما یک لایه محافظ به پوست اضافه می کنید چنانچه که از این مرحله بگذرید و از آن استفاده نکنید کیفیت کار نهایی شما پایین تر خواهد شد. لایه چربی با استفاده از چسبندگی خود آرایش شما را به پوست صورت می چسباند.

متعادل سازی چهره

پس از زیر سازی و آماده سازی گریم نوبت به شروع گریم یا همن عملیات متعادل سازی چهره است. چهره ها براساس تیپ و اندازه ارتفاع عرض صورت به 4 دسته کشیده، مربع، گرد، بیضی و مستطیل تقسیم بندی می شود و با توجه به نوع شکل صورت متعادل سازی صورت انجام می شود. زیرا که نیاز های انوع صورتها با هم متفاوت هستند. سیاست متعادل سازی صورت این است که نقاط ضعف صورت را با تکنینک هایی بپوشاند و در عوض آن نقاط مثبت را روشن و پر نگ نماین تر می کنیم. با استفاده از خطوط و رنگ های تیره به صورن عمق می دهیم و با هایلایتر ها نقاط قوت را بزرگتر شان می دهیم. آشنایی با ساختمان چهره و انواع آناتومی صورت به کانتورینگ انواع صورت کمک میکند.

متعادل سازی چهره مردان

متعادل سازی چهره

برای ایجاد خطوط تیره و روشن از پودر های آرایشی و یا مدادها و کرم پودر های روشن و تیره است میشود  که انواع بسیاری دارند. استفاده از این ابزار به چه نحو و در کدام نقطه از صورت به روش صحیح است، که باید مورد آمزش قرار بگیرد.ابتدا باید فرم صورت مورد آرایش خود را بشناسید تا کانتوری صحیح داشته باشید.زیرا که هر فرم صورت کانتور متفاوتی دارد. در مقاله متعادل سازی چهره کاملا راجع به آن توضیح داده ایم.

فیکس کردن گریم

پس از پایان گریم از مواد مختلفی برای ثابت کردن گریم استفاده می کنیم. در بازار انواع متفاوتی از آن با برندهای مختلف وجود دارد مانند پودرها، اسپری های مختلف که گریم شما را ساعت ها روی پوست ثابت نگه می دارد و حتی آن را نسبت به آب، گرما و عرق کردن محافظت می کند.

فیکس کردن گریم صورت

فیکس کردن گریم

نکات گریم حرفه ای داماد

نقش ابروها را در صورت جدی بگیرید. زیرا ابرو ها هستند که به صورت شما حالت می دهند. هر مدل ابرویی برای نوعی از صورت مناسب است. با استفاده از وسایل ابرو مثل پود ها، مداد ها به ابرو شکل مناسب دهید و با استفاده از ژل ابرو آنها را ثابت کنید. با استفاده از مواد آرایشی ابرو می توانید نقص ها و کم پشتی یا شکستگی ابرو ها را بپوشانید.

چنانچه که قصد دارید گریم شما ثبات بهتری را روی پوست شما داشته باشد، می توانید قبل از شروع کردن گریم از پرایمر ها استفاده کنید که به دو صورت کرمی و اسپری وجود دارد. پرایمر علاوه بر فیکس کردن گریم پوست، پوست را صاف تر کرده و زیرساز مناسب تری خواهید داشت زیرا که پرایمر ها منافذ پوست را می پوشانند تا پوستی هموار تر به وجود بیاید.

چنانچه که شما داماد هستید و نگران نتیجه گریم خود هستید، قبل از اینکه آرایشگر خود را برای گریم انتخاب کنید نمونه کارهای او را از نزدیک ببینید و چنانچه که یک آرایشگر هستید هر از چند گاهی اطلاع خود را به روز کنید. زیرا که هر روزه به علم آرایشگری اضافه می شود و روش های جدید تری اختراع شده و مد عوض می شود، برای اینکه مشتریان راضی داشته باشید انجام این کار امری ضروری است.

مقالات آموزش آرایشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =