تصویری از داماد گریم شده و اصلاح شده

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “آیا گریم داماد همانند آرایش عروس انجام می شود؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “وقتی صحبت از آرایش و گریم داماد می شود، معنی آن آرایش مثل عروس برای داماد نیست. بلکه منظور، رفع نواقص و ایرادات صورت و برجسته کردن زیبایی های صورت است. گریم داماد بسیار نا مشخص و نامعلوم است و فقط چهره را زیباتر و بشاش تر می کند تا هنگام عکاسی نور فلش عیوب را نشان دهد و برجسته نکند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “لایه برداری صورت داماد چند روز قبل از مراسم انجام می شود؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “معمولا درمان از یک هفته قبل شروع می شود و یک هفته مواظب پوستتان هستید و چند روز قبل عمل پاکسازی نیز انجام می شود.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “پاکسازی پوست هر وقت یکبار لازم است که انجام داده شود؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “معمولا از چهار تا شش هفته با توجه به پوست شما و تشخیص متخصص، باید انجام شود. توصیه کلی برای صورت هر سه تا چهار هفته یا یک بار در ماه است. این مدت زمان برای چرخه عمر پوست شما طولانی است. بعد از سه یا چهار هفته سلولهای پوستی شما دوباره رشد می کنند. صورت به این فرآیند کمک می کند و به پوست شما اطمینان می دهد که همیشه درخشان است.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “آیا موادی که برای گریم آقایان استفاده می شود به چشم می آید؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “اصلا به چشم نمی آید و کسی متوجه تغییر صورت آقایان با وسایل و مواد آرایشی نخواهد شد. اکثر محصولاتی که برای گریم آقایان ساخته میشود مرطوب کننده هستند تا چرب کننده.”
}
}]
}

زیبایی برای آقایان

همه ما می دانیم که مرتب بودن و زیبایی فقظ مختص خانم ها نیست. آقایان هم به زیبایی و رفع نواقص و عیوب صورت نیاز دارند. یک میکاپ ساده می تواند تاثیر بسیار مثبتی در چهره آقایان داشته باشد.

وقتی صحبت از آرایش و گریم داماد می شود، معنی آن آرایش مثل عروس برای داماد نیست. بلکه منظور، رفع نواقص و ایرادات صورت و برجسته کردن زیبایی های صورت است.

در آموزش کامل گریم داماد یکسری کارهایی به ترتیب و وابسته به هم برای یک نتیجه مطلوب انجام می شود. باید دقت داشته باشید که قبل از انجام مراسم و با نزدیک شدن یه آن از کرم ها و مواد جدید برای پوست استفاده نکنید تا باعث بروز مشکلات پوستی در نزدیکی مراسم عروسیتان نشود.

در حال پاکسازی پوست داماد

مرحله پاکسازی

پاکسازی پوست

از آنجا که مردان نسبتاً نسبت به خانمها پوست ناهمواری دارند، بیشتر به پاکسازی یا تمیز کردن نیاز دارند. پاکسازی در حفظ و مرطوب نگه داشتن پوست کمک می کند. چند مرحله تمیز کردن می تواند به خلاص شدن از شر منافذ مسدود شده، جوش های سرسیاه و پوست برنزه کمک کند.

پوست صورت از مهمترین اجزاء در زیبایی صورت است. در ابتدا زمان پاکسازی پوست است. پاکسازی پوست به معنی از بین بردن هرگونه آلودگی از پوست می باشد. با پاکسازی پوست، لطافت و نرمی به پوست باز می گردد و سلول های مرده پوست و هرگونه آلودگی که مانع تنفس پوست می شود، از بین می رود. پس چند وقتی قبل از مراسم پوست شما تحت نظر است تا خشکی و یا ناصافی آن از بین برود.

سوالات متداول گریم داماد

  • آیا گریم داماد همانند آرایش عروس انجام می شود؟

وقتی صحبت از آرایش و گریم داماد می شود، معنی آن آرایش مثل عروس برای داماد نیست. بلکه منظور، رفع نواقص و ایرادات صورت و برجسته کردن زیبایی های صورت است. گریم داماد بسیار نا مشخص و نامعلوم است و فقط چهره را زیباتر و بشاش تر می کند تا هنگام عکاسی نور فلش عیوب را نشان دهد و برجسته نکند.

  • لایه برداری صورت داماد چند روز قبل از مراسم انجام می شود؟

معمولا درمان از یک هفته قبل شروع می شود و یک هفته مواظب پوستتان هستید و چند روز قبل عمل پاکسازی نیز انجام می شود.

  • پاکسازی پوست هر وقت یکبار لازم است که انجام داده شود؟

معمولا از چهار تا شش هفته با توجه به پوست شما و تشخیص متخصص، باید انجام شود. توصیه کلی برای صورت هر سه تا چهار هفته یا یک بار در ماه است. این مدت زمان برای چرخه عمر پوست شما طولانی است. بعد از سه یا چهار هفته سلولهای پوستی شما دوباره رشد می کنند. صورت به این فرآیند کمک می کند و به پوست شما اطمینان می دهد که همیشه درخشان است.

  • آیا موادی که برای گریم آقایان استفاده می شود به چشم می آید؟

اصلا به چشم نمی آید و کسی متوجه تغییر صورت آقایان با وسایل و مواد آرایشی نخواهد شد. اکثر محصولاتی که برای گریم آقایان ساخته میشود مرطوب کننده هستند تا چرب کننده.

از بین بردن موهای گونه

مرحله بعدی زدودن موهای گونه از روی صورت است. همه می دانیم که وجود مو روی گونه صحنه جالبی یرای صورت ایجاد نکرده و نامرتبی و چهره ای نا مطلوب ایجاد می کند. چند روز پیش از مراسم، موهای گونه و صورت را با وکس بر می دارند تا برای کارهای بعدی آماده شود. اگر علاقه به داشتن ریش در روز عروسی هستید می توانید به ریش صورتتان مدل هم بدهید.

در حال مرتب کردن و اصلاح موی داماد

اصلاح موی داماد

مرتب کردن ابرو

در این مرحله اگر تمایل داشته باشید، با مراجعه به آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران می توانید از آرایشگرتان بخواهید تا یک مدل ابروی مردانه برای شما روی ابروهایتان انجام دهد. مرتب کردن ابروها در صورت تمایل تاثیر بسیار خوبی در گریم صورت داماد دارد.

پروسه آموزش کامل گریم داماد

گریم صورت داماد مثل عروس نیست. از رنگ های نا مشخص و نا معلوم استفاده می شود تا فقط نواقص صورت از بین برود.

یک گریمور حرفه ای و یا یک آرایشگر با تجربه ابتدا صورت و اجزاء را می بیند و می شناسد. پس از شناخت صورت، بهترین و مناسبترین گریم را روی صورت پیاده می کند. عیبها و زیبایی ها را می بیند و در پی رفع نواقص صورت و برجسته کردن زیبایی ها می پردازد. آنگاه صورت، بی عیب و زیباتر از همیشه دیده می شود.

در واقع با هایلایت، قسمت هایی از صورت که باید بیشتر به چشم بیاید را پر رنگ تر کرده و بینی را با کشیدن یک خط نازک هایلایتر مایع روی آن، برجسته نشان دهید. بعد فاصله ی بین ابروها را با سه خط پر کنید. خطوط را با ملایمت، نازک و با غلظت کم هایلایتر بکشید تا پوستتان جوان تر به نظر برسد. در آخر هایلایتر را به گونه ای پخش کنید که محو شود و ردی از آن نماند.

روی نقاطی از پوستتان که می خواهید بپوشانید را می توانید کرم پودر مایع بزنید. بعد با یک پد پخش کنید و حالت طبیعی به آن بدهید.

اگر در پایان کار نا هماهنگی در رنگ ها روی صورتتان می بینید می توانید با پنکیک آن را رفع کنید و حالتی هماهنگی به صورتتان بدهید.

یک نکته بسیار مهم این است که رنگ کرم پودر و پنکیک باید متناسب با رنگ پوست خودتان باشد. چنانچه پس از پایان کار دیدید که پوستتان مصنوعی شده از پودر برنزه ای که دو درجه تیره تر از پوست هست را بزنید تا طبیعی تر جلوه کند.

در آموزش گریم داماد و گریم داماد از مواد چرب و براق استفاده نمی شود و به همین علت آقایانی که از چربی مواد خوششان نمی آید، مشکلی در این زمینه ندارند.

در حال اصلاح و آرایش داماد

گریم داماد

استفاده از عطر و اسپری

همچنین عطر خود را عاقلانه انتخاب کنید زیرا زنان بیشتر از بوی مرد تحت تأثیر قرار می گیرند تا اینکه چگونه به نظر می رسد. رایحه قدرتمندترین ماشه حافظه است. یک ادکلن مناسب و نه خیلی قوی را انتخاب کنید. بلافاصله پس از استفاده از صابون های معطر، کرم ها یا لوسیون ها از ادکلن استفاده نکنید. در نهایت می تواند بویی عجیب و مختلط به وجود آورد.

لبخند داماد

لبخند مسری است، بنابراین سخاوتمندانه لبخند بزنید. یک داماد خوب و زیبا که در کنار عروس زیبایش ایستاده است باعث می شود همه با لبخند او لبخند بزنند.

 

آموزش آرایشگری مردانهمقالات آموزش آرایشگریمقالات پوست مو و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 9 =