شهریه دوره آرایشگری مردانه

شهریه دوره آرایشگری مردانه

شهریه دوره آرایشگری مردانه درجه یک و دو ، گریم سینمایی ، گریم داماد ، ترمیم مو در آموزشگاه سرای نمونه

شغل آرایشگری اگرچه یک کار هنری به حساب می آید اما به مثابه یک علم نیز تلقی می شود، همچنین می تواند شغل درآمدزایی باشد طوری که میزان درآمد آرایشگرها در کشورهای پیشرفته قابل محاسبه بوده و حتی برای آن مبلغ هم تعیین می شود.
به گزارش اقتصادآنلاین گفته شده است که به طور مثال در آمریکا متوسط درآمد این شغل ساعتی 10دلار و 82سنت است و طبق آمار سال 2013، درآمد سالانه آرایشگران در آمریکا 23 هزار و 150دلار یا در استرالیا 31 هزار و 200 دلار است. در انگلستان متوسط درآمد سالانه این شغل برای افراد آموزش دیده بین 21هزار و 500 تا 30هزار و 500 دلار و برای افراد بسیار متخصص بسته به نوع کار و محل سالن خود 46هزار دلار یا بیشتر تعیین می شود، اما متاسفانه در ایران چنین محاسباتی صورت نمی گیرد تا جایی که حتی برخی آرایشگران از متوسط سالانه درآمدشان اطلاعی ندارند.
اما با محاسبات سرانگشتی می توانید درآمد یک آرایشگر موفق را حدس بزنید. درآمد و شرایط این شغل توانسته متقاضیان بسیاری را به سمت آموزشگاه آرایشگری مردانه سوق دهد و افراد زیادی خواستار ثبت نام در این دوره ها باشند. آموزشگاه های بسیاری زیادی وجود دارد. باید بدانید که هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه و شهریه آموزشگاه ها طبق مصوبه ای ثابت و شخص است و تنها کیفیت تدریس است که در آموزشگاه ها متفاوت می باشد.

هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه

افرادی هستند که قبلا دوره های مبتدی را در آموزشگاه آرایشگری مردانه را سپری کرده باشند و حتی تخصص کافی هم داشته باشد. اما اگرکه یادگیری در این حد کافی نباشد در کلاسهای فوق تخصصی شرکت می کنند. که اغلب این نمونه از افراد آرایشگر به زمان زیادی برای آموزش نیاز ندارند زیرا که پایه این مهارت را آموخته اند و به راحتی آموزش های پیشرفته تر را نیز فرا خواهند گرفت.هزینه در این مورد کاملا بستگی به مهارت و دانش استاد آموزش دهنده خواهد داشت. و زمان در آن دخالتی ندارد . در واقع این نوع آموزش های کاملا خصوصی برگزار می شود.

هزینه دوره های آرایشگری مبتدی

دوره های آموزش آرایشگری مبتدی و آماتور در اکثر آموزشگاه های آرایشگری در یک سطح و لول می باشد. در واقع در آموزشگاه آرایشگری مردانه در سراسر کشور باید یک سری اصول اولیه با توجه به نوع خدمات شامل آموزش ، آموزش داده شود. هزینه این دوره های آموزش آرایشگری بستگی به نوع خدمات دارد. بدین معنا هزینه آموزش گریم داماد با هزینه آموزش کوتاهی و کوپ برای دوره های آرایشگری ، یکسان نیست و متفاوت است. لازم است بدانید که سایر خدمات آموزشی قیمت خاص خود را دارد.

شهریه دوره آرایشگری مردانه

همانطور که گفت شد شهریه هر دوره با توجه به مهارت آموزشی متفاوت می باشد.

شهریه دوره آرایشگری مردانه و گریم و همچنین آموزش ترمیم موی مردانه و دیگر دوره هایی که در آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه تدریس میشود به شرح زیر است. این شهریه ها نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای بوده و نرخ هایی بالاتر از قیمت های مندرج مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای نیست و تخلف محسوب میگردد. آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه در تمام دوره های زیر هنرجو می پذیرد.

دوره آرایشگری مردانه درجه 2

2.000.000 تومان

دوره آرایشگری مردانه درجه ۱

1.700.000 تومان

ترمیم موی مردانه

2.600.000 تومان

دوره گریم داماد

1.700.000 تومان

دوره گریم سینمایی

1.850.000 تومان

سرای نمونه در آپارات
پیج سرای نمونه در اینستاگرام
کانال سرای نمونه در تلگرام
پیج سرای نمونه در اینستاگرام
× مشاوره آنلاین